Future is NOW.

Portfolio

ALEGRIA BUSINESS ANKARA

ALEGRIA BUSINESS ANKARA

Alegria Business Ankara oteli mevcut yapı yeniden işlevlendirilerek DNA Mimarlık tarafından 2019 yılında otele dönüştürülmüştür. İç mimari tasarımı 5 yıldızlı otel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmıştır.

Alegria Bussiness otel odaları dört farklı şekilde tasarlanmıştır. Bunlar deluxe oda, executive şehir manzaralı oda, elite suit şehir manzaralı oda, alegria suit şehir manzaralı oda. Oda tipleri için ayrı ayrı gerekli kriterler oluşturulmuş ve buna göre tasarlanmıştır. Aynı zamanda otelde; restaurant – bar, spa – wellnes, toplantı salonu bulunmaktadır.

Restaurant – bar: Roof Bar, A’la Carte Restoran, Lobby bar ve pastanesiyle açık ve kapalı mekanlar sunmaktadır. Bu restoran barlar işlevlerine göre farklılaşmış ve iç mekan düzenlemeleri çeşitliliği sunulmuştur. Renkler cesurca kullanılmıştır.

Spa – wellnes: Bekleme alanı, mutfağı, havuzu, sauna, yıkanma, masaj ve giyinme odalarıyla 5 yıldızlı otel ihtiyaçlarına uygun tasarlanmıştır.

Toplantı salonu: 7 farklı toplantı salonu bulunmaktadır. Farklı büyüklükte olan bu salonlar Vıp ve normal kullanıma uygunlar. Aynı zamanda bu salonlar birleştirilerek değişip dönüşebilmektedir.

alegriabusinesshotel.com

 

EN RU TR